Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.794 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.500 €
3.036 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.990 €
2.285 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.060 €
3.502 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.253 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
2.940 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
3min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
3.719 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.500 €
3.014 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.900 €
2.867 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.700 €
2.872 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
2.060 €/m²
Petosoban
·
120 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
2.292 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
2.393 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
2.739 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.800 €
3.190 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
2.841 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.000 €
2.967 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.400 €
1.698 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
2.977 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
274.500 €
3.050 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 33