Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.400 €
2.987 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
3.156 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.188 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
3.400 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.960 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
1min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.500 €
2.570 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
6/9 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.600 €
2.623 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.370 €
2.927 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.100 €
3.300 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.495 €
3.317 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.028 €
3.163 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.798 €
3.091 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.500 €
2.960 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
303.800 €
3.132 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.480 €
2.597 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
3.085 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.750 €
3.140 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.071 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
2.930 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
3.100 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 33