Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.000 €
2.486 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
2.963 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.400 €
2.400 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
8.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
567.694 €
8.227 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
3.135 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
3.500 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.800 €
2.575 €/m²
Troiposoban
·
111 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.200 €
2.560 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.850 €
2.309 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
6min
2min
2min
9min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.430 €
2.959 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
2.215 €/m²
Troiposoban
·
65 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.100 €
2.747 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.400 €
2.907 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.870 €
2.975 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.400 €
2.857 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.717 €/m²
Petosoban
·
120 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
3.409 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
3.109 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.200 €
3.037 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.100 €
2.929 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 33