Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.400 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.800 €
3.400 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.510 €
2.678 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.143 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.850 €
2.550 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
7min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.521 €
2.850 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.807 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.380 €
2.470 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
2.477 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.649 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
18 €/m²
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.391 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
2min
1min
1min
14min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
2.816 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
3.114 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
5min
1min
18min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.140 €
2.901 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.450 €
3.209 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
3.645 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
3min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
19 €/m²
16 m²
4zida
500 €
5 €/m²
95 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.321 €/m²
Troiposoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 33