Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.800 €
2.902 €/m²
Troiposoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.717 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.341 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
3.193 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.500 €
2.929 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
2.295 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.200 €
3.200 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.466 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.160 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
261.830 €
3.193 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.200 €
3.400 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
3.493 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.780 €
2.821 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.500 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
5min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.000 €
3.068 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.600 €
3.192 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.300 €
3.035 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
3min
5min
1min
19min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.292 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.284 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.810 €
3.190 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 33