Pronađeno
658
halooglasi
300 €
11 €/m²
27 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.206 €/m²
34 m²
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.000 €
2.522 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
152.500 €
2.383 €/m²
Troiposoban
·
64 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
3.163 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.700 €
3.157 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
2.857 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.500 €
2.079 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
2.037 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
1.678 €/m²
Petosoban
·
143 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
124.578 €
3.038 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
1.850 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
236.000 €
2.089 €/m²
Trosoban
·
113 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
59 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
233.400 €
2.683 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
10 €/m²
130 m²
4zida
3.800 €
11 €/m²
350 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
2min
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.800 €
13 €/m²
300 m²
4zida
600 €
6 €/m²
103 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
54 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 33