Pronađeno
140
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.300 €
2.506 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.470 €
2.564 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.550 €
2.592 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.740 €
2.558 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.650 €
2.273 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.650 €
2.269 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.385 €
2.276 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
161.000 €
2.064 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
236.000 €
2.052 €/m²
4.5 soba
·
115 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.000 €
2.372 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
122.670 €
2.503 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.210 €
2.037 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
178.500 €
2.445 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj na:
nekretnine
kompasnekretnine.rs
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
146.270 €
2.760 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.010 €
2.537 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
8min
12min
20min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.480 €
2.553 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
4min
8min
12min
19min
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
3 €/m²
600 m²
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
4min
9min
27min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.441 €
2.511 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.599 €
2.413 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
4min
8min
12min
19min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 7