Pronađeno
85
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
8 €/m²
10 soba
·
190 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
7 €/m²
7 soba
·
225 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
9 €/m²
Petosoban
·
135 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
5min
4min
3min
44min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.960 €
1.970 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov gaj
Pogledaj oglas →
15
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
15 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Novi Sad
›
Lipov gaj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.800 €
1.648 €/m²
Petosoban
·
225 m²
Novi Sad
›
Lipov gaj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
33.900 €
2.421 €/m²
Jednosoban
·
14 m²
4zida
470.000 €
979 €/m²
11 soba
·
480 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
10 soba
·
90 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
6 €/m²
10 soba
·
250 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
597.400 €
2.371 €/m²
6 soba
·
252 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
4min
6min
9min
40min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
1.181 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
2.136 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Lipov Gaj
4min
5min
1min
43min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
1.723 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov gaj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
479.000 €
1.447 €/m²
6 soba
·
331 m²
Novi Sad
›
Lipov gaj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
399.000 €
2.217 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Novi Sad
›
Lipov gaj
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
309.000 €
1.545 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Novi Sad
›
Lipov gaj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.000 €
1.614 €/m²
4.5 soba
·
140 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov gaj
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5