Pronađeno
85
4zida
300 €
9 €/m²
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Lipov Gaj
5min
4min
3min
44min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
2 €/m²
80 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
4min
8min
9min
38min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.313 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.500 €
2.850 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
5min
4min
3min
44min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.857 €
2.280 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
5min
4min
3min
42min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.200 €
1.983 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.100 €
2.076 €/m²
Troiposoban
·
67 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
3.223 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
1.750 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.700 €
1.746 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.200 €
2.267 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
6min
4min
3min
44min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.500 €
1.429 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.657 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.950 €
1.957 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
5min
5min
6min
30min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.005 €
2.255 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.200 €
2.100 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
2.217 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.266 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
5min
4min
3min
44min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.500 €
2.219 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
5min
4min
3min
44min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.889 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Lipov Gaj
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5