Pronađeno
197
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.647 €
3.018 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.250 €
3.063 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.526 €
3.013 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
5min
6min
5min
26min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.250 €
3.033 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.551 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
·
10/14 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
6min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.772 €
2.759 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.800 €
2.489 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
5min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.180 €
3.003 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
5min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.700 €
2.994 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.500 €
2.989 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
2.363 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.000 €
2.263 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
999.000 €
4.970 €/m²
Petosoban
·
201 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
3.077 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.000 €
2.945 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
3.219 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
6/18 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Liman 4
5min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.500 €
2.269 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.280 €
2.266 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 10