Pronađeno
197
oglasa
Sačuvaj pretragu
5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
190.000 €
5.000 €/m²
Trosoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.400 €
2.497 €/m²
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
42.000 €
1.826 €/m²
23 m²
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
49.000 €
1.167 €/m²
42 m²
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.500 €
10 €/m²
350 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
368.000 €
2.556 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Novi Sad
›
Liman 4
5min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
106.730 €
1.547 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
5min
1min
2min
10min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
10 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
5min
5min
1min
13min
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
2min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
92.793 €
2.651 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
124.440 €
2.828 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Liman 4
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
10 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
4min
1min
2min
4min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 4
4min
1min
2min
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 10