Pronađeno
204
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.780 €
2.727 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
8/14 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
4min
4min
6min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
5min
1min
1min
4min
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
159.650 €
2.495 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
8/9 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
6 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
615.000 €
3.683 €/m²
Petosoban
·
167 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.921 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
6/9 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
9 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
6/14 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.680 €
14 €/m²
620 m²
Novi Sad
›
Liman 3
5min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
14
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
14 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
207.000 €
3.339 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
2.895 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
9/12 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
10 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.142 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
5min
2min
4min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 11