Pronađeno
204
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
3.173 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340.000 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
1.939 €/m²
Dvoiposoban
·
85 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
232.990 €
2.987 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
4min
1min
2min
4min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.400 €
3.204 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.652 €/m²
Troiposoban
·
66 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.700 €
3.319 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
3.258 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
4min
4min
6min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
313.000 €
3.517 €/m²
Troiposoban
·
89 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.727 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
12/15 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.000 €
2.485 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
495.000 €
3.235 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
3min
4min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.750 €
3.090 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.985 €
2.333 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
10/15 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
5min
5min
4min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.170 €
2.753 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
3.153 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
5min
2min
3min
11min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
2.400 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
8/9 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
6min
2min
2min
11min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.032 €
2.447 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
8/9 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.410 €
3.154 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/9 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.000 €
2.891 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
9/15 sprat
Novi Sad
›
Liman 3
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 11