Pronađeno
117
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
3.156 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
17/17 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
3min
5min
4min
14min
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
3.750 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
3.863 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
3min
4min
3min
7min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.903 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
6/9 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.340 €
2.887 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
8/10 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
3.482 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/10 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
3min
4min
3min
7min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.197 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
8/10 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
4min
2min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
2.480 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
10/10 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
4min
2min
1min
15min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.000 €
2.966 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
8/10 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.946 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
8/10 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
390 €
6 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
8/10 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
12 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
8/10 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
650 €
8 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
3.377 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
3.143 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
9 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
7. sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
750 €
11 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Liman 2
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 5 od 6