Pronađeno
89
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.7k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
3.667 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.400 €
2.797 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.900 €
3.361 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
3.404 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
4min
14min
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
650 €
11 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
3.692 €/m²
53 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
850 €
9 €/m²
Petosoban
·
96 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
10 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/11 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
7/12 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
magnat-nekretnine.co.rs
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
9 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
stanovi.rs
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
650 €
9 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3.3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
3.279 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
194.800 €
3.193 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
8 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5