Pronađeno
335
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.076 €
1.751 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.747 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
7min
10min
19min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.430 €
1.648 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.090 €
1.328 €/m²
Petosoban
·
113 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.950 €
1.913 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.070 €
2.246 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
1.897 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.600 €
2.230 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.500 €
2.161 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.600 €
2.387 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.970 €
2.261 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.180 €
2.273 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.800 €
2.245 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.900 €
2.237 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.800 €
2.095 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.300 €
2.163 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.380 €
2.060 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
1.723 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.500 €
2.266 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
4min
4min
12min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 17