Pronađeno
335
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.954 €
2.346 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.552 €
1.938 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.689 €
1.887 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.140 €
1.887 €/m²
Trosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
4min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.900 €
1.900 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.400 €
2.060 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.884 €
2.244 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.888 €
2.448 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.501 €
2.463 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.608 €
2.448 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.544 €
2.448 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.128 €
2.448 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.350 €
2.037 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
2.369 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.000 €
1.856 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.600 €
1.906 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.950 €
1.906 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
3.253 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.500 €
2.048 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.975 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 17