Pronađeno
335
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.350 €
2.312 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.900 €
2.211 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.380 €
2.459 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.400 €
2.428 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.500 €
1.911 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
5min
10min
7min
49min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.210 €
1.539 €/m²
Petosoban
·
108 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.170 €
2.294 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
5min
5min
5min
40min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.440 €
2.059 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.500 €
2.076 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.143 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.110 €
2.297 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
4min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.960 €
2.238 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
3min
1min
14min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.080 €
2.390 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
2min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.797 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
1.684 €/m²
Troiposoban
·
52 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
2.085 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.800 €
2.008 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.680 €
1.854 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
274.400 €
1.854 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.860 €
2.365 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 17