Pronađeno
335
4zida
2.349.000 €
511 €/m²
4600 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
916.700 €
1.528 €/m²
600 m²
Novi Sad
›
Klisa
4zida
395.630 €
1.185 €/m²
334 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Klisa
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
537 €/m²
115 m²
4zida
1.122.082 €
1.339 €/m²
838 m²
Novi Sad
›
Klisa
4min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
141.600 €
2.248 €/m²
Troiposoban
·
63 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.000 €
1.750 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
4 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Klisa
5min
12min
7min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
209.500 €
2.095 €/m²
Petosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.000 €
2.484 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.507 €
2.410 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
963
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
963 €/m²
Trosoban
·
81 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.550 €
1.701 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.357 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.860 €
2.214 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.180 €
2.256 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.060 €
2.043 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.200 €
2.321 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.500 €
2.328 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.140 €
1.847 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 17