Pronađeno
335
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.214 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
5 €/m²
10 soba
·
480 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.200 €
1.580 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
1.545 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
4.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
272.950 €
4.706 €/m²
58 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.031 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
2.214 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.070 €
1.777 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.980 €
2.615 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.095 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.100 €
2.003 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.379 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
3
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
3 €/m²
Petosoban
·
280 m²
Novi Sad
›
Klisa
4min
6min
15min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
63.500 €
2.268 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
164.800 €
348 €/m²
Četvorosoban
·
473 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
164.800 €
1.397 €/m²
Trosoban
·
118 m²
nekretnine
179.000 €
570 €/m²
Petosoban
·
314 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 17