Pronađeno
335
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170 €
9 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
577.830 €
103 €/m²
5610 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
10 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
4 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
4 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.200 €
10 €/m²
120 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
4 €/m²
4.5 soba
·
94 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
8 €/m²
Trosoban
·
125 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
886
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
886 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
1.373 €/m²
Petosoban
·
135 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300.000 €
1.657 €/m²
Petosoban
·
181 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
320.000 €
744 €/m²
Petosoban
·
430 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
376.660 €
1.264 €/m²
Petosoban
·
298 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
385.000 €
1.974 €/m²
Petosoban
·
195 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400.000 €
2.105 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
994
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
170.000 €
994 €/m²
Petosoban
·
171 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
2.055 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
144.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 17