Pronađeno
335
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.500 €
1.367 €/m²
4.5 soba
·
94 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.000 €
2.459 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.350 €
1.751 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.000 €
2.039 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
1.957 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.500 €
1.674 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.020 €
2.108 €/m²
4.5 soba
·
102 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
11min
10min
49min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.950 €
2.092 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
2.164 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
2min
4min
5min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.652 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.733 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.570 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.900 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
4min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
2.041 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.944 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.220 €
2.109 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.950 €
2.391 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
219.200 €
1.600 €/m²
Petosoban
·
137 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
2.649 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.400 €
1.803 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 17