Pronađeno
100
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
84 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
8 €/m²
Trosoban
·
99 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
630 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260 €
10 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
1.942 €/m²
Troiposoban
·
103 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.350 €
3.556 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.700 €
3.127 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
3.289 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
11 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.700 €
3.058 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.700 €
2.681 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
12 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.600 €
4.275 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
15 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
5
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
5 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
12 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.350 €
3.461 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5