Pronađeno
100
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
198.300 €
3.419 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
303.350 €
3.408 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390.000 €
3.362 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
2.341 €/m²
Četvorosoban
·
136.71 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
2.595 €/m²
Dvoiposoban
·
57.8 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
2.857 €/m²
Trosoban
·
112 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
2.778 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
206.000 €
3.270 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
10 €/m²
110 m²
4zida
1.000 €
7 €/m²
136 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
10 €/m²
72 m²
·
14/3 sprat
Novi Sad
›
Kej
2min
2min
1min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.475 €
9 €/m²
275 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
4min
1min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
242 €/m²
1650 m²
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.080.000 €
741 €/m²
4154 m²
Novi Sad
›
Kej
3min
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
465.000 €
283 €/m²
1645 m²
Novi Sad
›
Kej
4min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
9 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/9 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5