Pronađeno
34
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.344 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.500 €
221 €/m²
Trosoban
·
450 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.160 €
2.318 €/m²
Trosoban
·
32 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.980 €
1.030 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.300 €
3.237 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
369.000 €
3.690 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
2min
9min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.140 €
4.575 €/m²
35 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
6min
10min
10min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300.000 €
4.362 €/m²
6 soba
·
298 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kamenjar
6min
10min
10min
Pogledaj oglas →
970
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
970 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
3.889 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
7min
9min
15min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
1.797 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
3.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
299.700 €
3.526 €/m²
85 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.500 €
2.598 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kamenjar
6min
10min
10min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.500 €
2.676 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2