Pronađeno
86
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
2.925 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.060 €
3.052 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
2min
2min
1min
10min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.616 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.500 €
2.562 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
3.273 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.450 €
2.775 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
4min
12min
8min
32min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.330 €
3.036 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
4.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.060 €
4.359 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
339.900 €
2.411 €/m²
Petosoban
·
141 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
2min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.055 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.000 €
3.743 €/m²
Trosoban
·
74 m²
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.470 €
2.728 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.976 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.000 €
2.495 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.900 €
2.310 €/m²
Dvoiposoban
·
90 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.971 €
2.733 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.410 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.390 €
3.142 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.100 €
2.747 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
7min
7min
6min
34min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.212 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
3min
4min
5min
35min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5