Pronađeno
983
4zida
566.500 €
2.068 €/m²
274 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
2.276 €/m²
Četvorosoban
·
145 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
6min
3min
14min
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
11 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 50 od 50