Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
175.100 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
412.000 €
8.583 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
499.800 €
1.824 €/m²
274 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
57 m²
Novi Sad
›
Grbavica
2min
3min
1min
15min
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
5min
1min
12min
Pogledaj oglas →
18
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
18 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
6min
1min
18min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
3.000 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.120 €
2.819 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
Novi Sad
›
Grbavica
2min
6min
1min
11min
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
vinson-nekretnine.com
550 €
8 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
9. sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
12 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
4min
1min
15min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
3.679 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
46.350 €
1.104 €/m²
42 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
41.200 €
1.471 €/m²
28 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
69.530 €
1.545 €/m²
45 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
28.950 €
1.930 €/m²
Jednosoban
·
15 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
26.000 €
2.167 €/m²
Jednosoban
·
12 m²
nekretnine
99 €
6 €/m²
16 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120 €
8 €/m²
15 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 47 od 50