Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.000 €
2.549 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
4min
2min
11min
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430 €
7 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.500 €
3.809 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
54 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
vinson-nekretnine.com
700 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
440 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.900 €
3.170 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
126.000 €
3.706 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
590 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
12 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
6min
4min
16min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
3.333 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
vinson-nekretnine.com
600 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
5 €/m²
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Novi Sad
›
Grbavica
1min
2min
1min
12min
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
12 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
184.140 €
3.069 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.550 €
1.484 €/m²
59 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 45 od 50