Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
3.068 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
3min
3min
8min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
266.000 €
2.800 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.830 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.770 €
2.730 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
3.287 €/m²
Troiposoban
·
94 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
412.000 €
2.747 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
3.366 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.396 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
3.750 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.000 €
2.573 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.870 €
2.775 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
3.548 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.400 €
2.850 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
3.464 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
6min
1min
7min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.480 €
3.542 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.240 €
2.904 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.260 €
3.482 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.800 €
2.833 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.950 €
3.385 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 38 od 50