Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
3.048 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
3.387 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
3.489 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
2.575 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.500 €
3.524 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
3.316 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
335.000 €
3.221 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.000 €
2.880 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.960 €
2.719 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.000 €
3.419 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
246.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
3.000 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.710 €
2.468 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.800 €
3.570 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.262 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
3.484 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.650 €
2.653 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.500 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.620 €
3.375 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
1min
6min
1min
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.090 €
3.614 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 37 od 50