Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
3.065 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.616 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.500 €
3.288 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.200 €
2.918 €/m²
5.5 soba
·
120 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
2min
4min
1min
14min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.990 €/m²
Jednoiposoban
·
62 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
2.360 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
4min
3min
15min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
536.500 €
2.900 €/m²
Petosoban
·
185 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.442.000 €
4.652 €/m²
7 soba
·
310 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
3min
6min
2min
11min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
428.000 €
3.079 €/m²
Četvorosoban
·
139 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
343.000 €
3.298 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.500 €
2.846 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
1.670 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
3.160 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
505.000 €
2.988 €/m²
Četvorosoban
·
169 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
311.500 €
2.884 €/m²
Troiposoban
·
108 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.736 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.750 €
2.607 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
495.000 €
4.231 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 36 od 50