Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.980 €
3.111 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.500 €
2.782 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.000 €
4.367 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.750 €
3.191 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.870 €
2.678 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
344.850 €
2.759 €/m²
4.5 soba
·
125 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.460 €
3.553 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.000 €
3.553 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.600 €
3.029 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.090 €
2.987 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.600 €
3.400 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
3.385 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.500 €
2.883 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.400 €
3.335 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.500 €
1.610 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.045 €/m²
Trosoban
·
44 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
323.400 €
3.300 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.700 €
3.657 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
1.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
108 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.300 €
2.986 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 35 od 50