Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.289 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.500 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.500 €
2.057 €/m²
Trosoban
·
44 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.100 €
2.243 €/m²
Petosoban
·
124 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.500 €
2.802 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.160 €
2.691 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.000 €
3.340 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.349 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.650 €
2.060 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.000 €
2.707 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.609 €/m²
Garsonjera
·
69 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
3min
7min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
2.464 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
3/1 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.600 €
3.733 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.950 €
3.351 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Grbavica
5min
2min
4min
14min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.789 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
648.900 €
4.326 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
268.200 €
2.163 €/m²
4.5 soba
·
124 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.250 €
3.250 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.000 €
3.413 €/m²
Trosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.900 €
2.700 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 34 od 50