Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.212 €
3.526 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.865 €
3.508 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.700 €
2.896 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
3.600 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
4min
4min
3min
15min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
464.500 €
2.885 €/m²
4.5 soba
·
161 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.000 €
3.508 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
2min
5min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
297.500 €
2.587 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.647 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.243 €
3.682 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.900 €
2.157 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
464.330 €
2.884 €/m²
Četvorosoban
·
161 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.000 €
3.786 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
3.568 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
3.378 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
296.820 €
2.581 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.260 €
3.597 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.670 €
3.602 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
269.640 €
3.502 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
425.210 €
3.059 €/m²
Četvorosoban
·
139 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 31 od 50