Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
25
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
25 €/m²
Petosoban
·
100 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
323.000 €
2.784 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
2.953 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.100 €
4.284 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
628.000 €
1.478 €/m²
Petosoban
·
425 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
252.000 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Grbavica
1min
1min
1min
14min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.960 €
3.450 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.609 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
2min
2min
15min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.433 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.980 €
3.156 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.700 €
2.700 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.667 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
3.300 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.700 €
2.780 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
2min
5min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
2.802 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
287.000 €
2.708 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.890 €
3.187 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.180 €
3.412 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.800 €
3.300 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
2min
6min
1min
11min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.900 €
3.100 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 30 od 50