Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
3.131 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.750 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.600 €
2.789 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.770 €
2.431 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.980 €
3.166 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.000 €
3.260 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
422.800 €
2.800 €/m²
Petosoban
·
151 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.500 €
3.550 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
3.589 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.160 €
3.505 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
3min
5min
1min
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
510.000 €
4.146 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
3.276 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
418.000 €
3.398 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
3.083 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
3.466 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.300 €
2.987 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.700 €
2.845 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
3min
4min
16min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
3.135 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
301.000 €
3.071 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 28 od 50