Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.962 €/m²
4.5 soba
·
105 m²
·
7/2 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
3.019 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.341 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.000 €
2.911 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.300 €
3.507 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
5min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
3.029 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
3.365 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.500 €
3.532 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.800 €
2.661 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
2.824 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
4min
1min
9min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
2.429 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.800 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.973 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.320 €
3.136 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
480 €
9 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
3.214 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.000 €
2.986 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.480 €
3.411 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.100 €
3.362 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.300 €
3.821 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 50