Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
2.652 €/m²
Dvoiposoban
·
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.040 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
2.583 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
4.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
4.879 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
371.100 €
2.833 €/m²
Petosoban
·
131 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.940 €
2.194 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
10 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
4.737 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
253.680 €
3.573 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
388.900 €
2.576 €/m²
Petosoban
·
151 m²
·
3/1 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.600 €
2.728 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.070 €
2.369 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.861 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
3min
6min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.800 €
3.600 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.755 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.000 €
2.688 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.790 €
2.589 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
3.243 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 50