Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.963 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
2.667 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
324.800 €
2.800 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.900 €
3.109 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
2.305 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
·
4/1 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.450 €
3.164 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.200 €
3.619 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.550 €
2.995 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
3.514 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.120 €
2.832 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.480 €
3.542 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
2.452 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
2.400 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
3.056 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.841 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
291.000 €
2.530 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.921 €
1.913 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.000 €
3.167 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
1min
7min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
3.156 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 50