Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
147.000 €
2.940 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
180.000 €
2.222 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
2min
6min
1min
11min
Pogledaj na:
cityexpert
4zida
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
219.000 €
3.269 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
127.800 €
2.663 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
203.600 €
4.072 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
298.455 €
3.045 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
183.500 €
1.653 €/m²
Troiposoban
·
111 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
163.898 €
2.157 €/m²
Troiposoban
·
76 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
155.000 €
3.370 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
120.000 €
2.667 €/m²
Dvoiposoban
·
45 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
175.000 €
2.734 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
790.000 €
3.305 €/m²
Petosoban
·
239 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
139.100 €
2.484 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
146.800 €
3.191 €/m²
46 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
163.200 €
2.967 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
95.200 €
3.967 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
152.700 €
1.678 €/m²
Petosoban
·
91 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
301.800 €
2.624 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
180.000 €
2.903 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
332.270 €
2.864 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 50