Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
16 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
10 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
430 €
10 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
1.667 €/m²
15 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
28.000 €
1.120 €/m²
25 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
19.500 €
1.300 €/m²
15 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
26.500 €
2.208 €/m²
12 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000 €
12 €/m²
Petosoban
·
256 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
4.000 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
282 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
19
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
19 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
6 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
4.000 €
27 €/m²
150 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.500 €
17 €/m²
150 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
487.660 €
2.636 €/m²
Petosoban
·
185 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
236.313 €
2.847 €/m²
Dvoiposoban
·
83 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 50