Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
9 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
420 €
7 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
3/12 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
19
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
19 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260 €
10 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
370 €
10 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260 €
9 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.000 €/m²
44 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
3min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490.000 €
1.788 €/m²
274 m²
4zida
98.900 €
4.300 €/m²
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
5min
1min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.650 €
2.698 €/m²
21 m²
4zida
108.500 €
3.288 €/m²
33 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
865.200 €
1.518 €/m²
570 m²
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
2.769 €/m²
130 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
452.000 €
1.974 €/m²
229 m²
4zida
990.000 €
3.235 €/m²
306 m²
4zida
185.000 €
2.681 €/m²
69 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
2min
7min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
505.000 €
1.843 €/m²
274 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
3.037 €/m²
39 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Grbavica
2min
2min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
1.567 €/m²
46 m²
4zida
504.700 €
1.842 €/m²
274 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Grbavica
1min
3min
1min
15min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 50