Pronađeno
983
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
1min
3min
2min
11min
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
15 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
7min
1min
11min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
9 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
100
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
100 €/m²
6 soba
·
25 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
4min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
13 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
9min
1min
13min
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
7 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
8 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
89 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
3min
7min
2min
12min
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Grbavica
5min
8min
1min
12min
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban