Pronađeno
98
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
1.162 €/m²
Petosoban
·
133 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.373 €/m²
6 soba
·
150 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
5 €/m²
130 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
49min
4zida
230 €
6 €/m²
36 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
4zida
600 €
5 €/m²
120 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
1.731 €/m²
Trosoban
·
122 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
963
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
963 €/m²
Trosoban
·
160 m²
4zida
1.300 €
5 €/m²
270 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
6 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
87.550 €
1.990 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
4min
5min
4min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
123.600 €
1.545 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150 €
3 €/m²
60 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
3 €/m²
Trosoban
·
149 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
160.650 €
1.959 €/m²
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5