Pronađeno
98
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.900 €
1.854 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.290 €
1.905 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
107.070 €
1.700 €/m²
Troiposoban
·
63 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.000 €
1.650 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
1.556 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
4 €/m²
100 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
485.000 €
606 €/m²
Petosoban
·
800 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.300.000 €
2.138 €/m²
Petosoban
·
608 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
250 €/m²
Petosoban
·
600 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
1.182 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
661
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.000 €
661 €/m²
Petosoban
·
165 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
3.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.000 €
3.333 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
2.069 €/m²
Četvorosoban
·
145 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
1.067 €/m²
Petosoban
·
253 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
211.000 €
1.055 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
242.700 €
2.167 €/m²
Petosoban
·
112 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
206.000 €
1.346 €/m²
4.5 soba
·
153 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
211.200 €
1.821 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
1.329 €/m²
Petosoban
·
124 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5