Pronađeno
358
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.140 €
3.605 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.540 €
3.160 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.860 €
2.710 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.500 €
2.564 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.000 €
2.674 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380 €
9 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.500 €
2.569 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
6min
2min
2min
9min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.796 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.900 €
2.658 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
2.550 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.687 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.800 €
2.884 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.000 €
2.120 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
493.730 €
3.314 €/m²
Petosoban
·
149 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.604 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.228 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.156 €
1.938 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
241.540 €
3.605 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
3min
2min
1min
20min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.583 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.800 €
1.900 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 18