Pronađeno
358
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
168.504 €
2.950 €/m²
Trosoban
·
57.12 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
3.049 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
428.275 €
2.039 €/m²
Četvorosoban
·
210 m²
Novi Sad
›
Detelinara
3min
4min
1min
17min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.368 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
3.719 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
13 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
6min
1min
2min
8min
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
12 €/m²
Troiposoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
415.799 €
1.980 €/m²
Petosoban
·
210 m²
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
9 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
1min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
58 m²
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.394 €/m²
Trosoban
·
71 m²
nekretnine
170 €
7 €/m²
24 m²
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
7 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.800 €
2.850 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
5min
4min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.800 €
3.100 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
129.800 €
2.596 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
100/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 18