Pronađeno
358
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
3.214 €/m²
Garsonjera
·
14 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.150 €
2.503 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
93.730 €
3.124 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
12 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.451 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.800 €
2.604 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
12/12 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
111.400 €
2.370 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
9 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
6min
3min
2min
11min
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
11 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.399 €
3.416 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Detelinara
1min
3min
4min
19min
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
10 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
14
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
4min
7min
27min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.950 €
2.328 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.496 €
2.795 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
13 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 18