Pronađeno
358
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.100 €
2.832 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
3.560 €/m²
25 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.580 €
3.290 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
5min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.778 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.330 €
1.957 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
215.000 €
2.560 €/m²
Dvoiposoban
·
84 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
3.163 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
2.984 €/m²
Četvorosoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.667 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.611 €
2.917 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.340 €
2.539 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.867 €
2.757 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.932 €
2.973 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.187 €
3.044 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.833 €
2.731 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.958 €
2.973 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
1.988 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.021 €
2.976 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.459 €
3.050 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 18